fbpx Skip to main content
Apdovanojimas už inovatyvių ir efektyvių “Made in Germany” technologijų naudojimą

Apdovanojimas už inovatyvių ir efektyvių “Made in Germany” technologijų naudojimą

Š.m. spalio 12d. reabilitacijos centras UPA buvo apdovanotas už inovatyvių ir energetiškai efektyvių “made in Germany” technologijų naudojimą. Šį apdovanojimą gavo tik penki pastatai Lietuvoje!

„Vokietijos ir Lietuvos bendradarbiavimas energinio efektyvumo srityje jau daug metų besitęsianti sėkmės istorija“, – sako Florian Schröder, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų (AHK) valdybos narys – vykdantysis direktorius. „Šie penki pastatai rodo, kad Lietuvos rinka yra patraukli Vokietijos įmonėms ir joje yra konkrečios pardavimų galimybės“. Pasiekimų pristatymas energinio efektyvumo srityje turėtų dar labiau sustiprinti bendradarbiavimą šiame sektoriuje.

Visi pastatai pasižymi tuo, kad juose buvo įdiegtos vokiškos technologijos, pavyzdžiui: geoterminio šildymo sistemos, fasadai, apšvietimo sistemos, vėdinimo įrenginiai. Jų dėka šių pastatų patalpų mikroklimatas jaukus ir malonus žmogui, o išmanios valdymo sistemos, kokybiškos bei inovatyvios statybinės medžiagos ir technologijos garantuoja darnų ir ekonomišką energijos vartojimą. Apdovanojimų renginio metu buvo pristatyti pastatai ir juose panaudotos technologijos.

Gerosios vokiškos praktikos projektų Lietuvoje pristatymą organizavo Vokietijos ir Baltijos šalių  prekybos rūmai (AHK). Tai vienas iš Vokietijos federalinės ūkio ir energetikos ministerijos eksporto skatinimo iniciatyvos projektų. Nuo 2007 m. ši iniciatyva remia projektus Lietuvoje ir sėkmingai padeda Vokietijos smulkioms ir vidutinėms įmonėms užmegzti kontaktus su Baltijos valstybių verslininkais.

IMG_6157BU9B3844

Nuotraukos: Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK)

 

Rezervuoti Rezervuoti