fbpx Skip to main content
Apie mus

UPA Medical SPA

Įkvėpkite pušų kvapo, užmerkite akis, išgirskite vandens tyvuliavimą… Tai mūsų „Upa“ – gamtos įkvėptas moderniausias sveikatingumo ir reabilitacijos centras Baltijos šalyse. Kūrėme jį tarsi savo namus – jaukius, šviesius, patogius ir saugius. Mūsų tikslas, kad už šių namų durų paliktumėte visus rūpesčius ir galėtumėte mėgautis poilsiu, ramybe bei pasirūpinti savo sveikata.

Didžiausią dėmesį skiriame judamojo aparato susirgimų gydymui. Traumos, ligos, gyvenimo būdas, amžius, netgi sprendimas sportuoti ir gyventi sveikai, gali lemti, kad judėjimas ima kelti ne džiaugsmą, o skausmą. Siekiant jį įveikti, būtina tiksli diagnostika ir individualiai parinktas gydymas. Mūsų centre atliekami išskirtiniai tyrimai, kurie iki šiol buvo prieinami tik mažai daliai Lietuvos gyventojų.

“JAMES CYRIAX” METODIKA

Vienas jų neuroortopedinis tyrimas pagal James Cyriax metodiką. Testavimo metu tiksliai nustatomi sutrikimai, problemiškos kūno vietos ir kartu su kineziterapeutu sudaroma tik Jums pritaikyta gydomųjų pratimų programa. Visi „Upa“ centre dirbantys kineziterapeutai yra ruošiami pagal Vokietijos Neuroortopedinės manualinės medicinos instituto manualinės terapijos mokyklos programą bei įgyja unikalią Lietuvoje kvalifikaciją.

KARDIOPULMONINIS KRŪVIO MĖGINYS “VO2Max”

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti savo svečiams galimybę išsitirti tiksliausia širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo funkcijų ir fizinės ištvermės tyrimo sistema VO2Max. Šis tyrimas leidžia ne tik greitai, objektyviai ir išsamiai įvertinti esamą fizinę būklę, bet ir stebėti jos kitimą. Rekomenduojame jį atlikti pradedantiems ir profesionaliems sportininkams, lakūnams, norintiems keisti gyvenimo būdą ar koreguoti svorį, siekiantiems kraujagyslių ar plaučių ligų diagnostikos ir pan.

RŪPESTINGA APLINKA

Mūsų centre rasite ne tik naujausią įrangą, unikalią ir tikslią diagnostiką, individualų gydymą, bet ir pažangias technologijas, tausojančias gamtos išteklius. „Upa“ naudoja sveiką patalpų klimatą užtikrinančią kapiliarinių kilimėlių šildymo ir vėsinimo sistemą, todėl galėjome visiškai atsisakyti kondicionierių! Šios ekologiškos technologijos dėka išvengiama dulkių judėjimo ore, triukšmo, oro srautų judėjimo. Pastatas šildomas ir vėsinamas atsinaujinančia grunto energija, o elektrą taupome išmanios pastato valdymo sistemos bei taupiųjų lempučių dėka. Gydymo ir apgyvendinimo paslaugas sukūrėme galvodami apie žmonių su negalia ar judėjimo sutrikimais patogumą. Rūpinamės ir mažaisiais mūsų lankytojais, kuriems įrengėme žaidimų kambarį.

Mūsų centre Jūsų laukia draugiška, profesionali ir visuomet pasiruošusi padėti komanda, jau sulaukusi geriausių svečių įvertinimų. Laukiame Jūsų!

 

UPA – Jūsų sveikatos namai Druskininkuose!

Mūsų partneriai:

Nac sanatorjijų ir reabilitacijos logolvraLITCARE_logo_EN

Rezervuoti Rezervuoti