site-logo
lt
en ru

Apie mus

Ar prisimenate, kaip saulėtą dieną kvepia pušynas ir koks oras gaivus prie vandens? Namų jaukumu ir šiltu rūpesčiu apgaubta „Upa“ – tai poilsio ir sveikatos namai, saugantys malonius įspūdžius ir kaskart suteikiantys jėgų – visai taip pat, kaip lietuvių mitologijoje gyva upių deivė Upa.

„Upoje“ rasite jaukią, šviesią ir patogią aplinką, o taip pat – moderniausias profesionalias SPA ir sveikatinimo paslaugas, skirtas atsipalaiduoti, atsigauti, profilaktiškai stiprinti sveikatą arba įveikti kamuojančius negalavimus.

Čia jums nereikės niekuo rūpintis: triskart per dieną patieksime subalansuotą maitinimą, parinksime jums labiausiai tinkančias SPA, grožio ar sveikatinimo procedūras, o taip pat – Druskininkuose greitai prabėgančio laisvalaikio privalumus, tokius kaip dviračiai, pasivaikščiojimų takai ir kurorto renginiai.

SVEIKATINIMO PROCEDŪROS. „Upoje“ didelį dėmesį skiriame judamojo atramos aparato, širdies ir kraujagyslių ligų gydymui ir profilaktikai. Padedame įveikti kylančius negalavimus, atsigauti po traumų, operacijų ir išmokti, kaip jų išvengti. 

POILSIO IR GROŽIO PROCEDŪROS. Nemažą dalį kompleksinių procedūrų siūlome nuovargiui ir įtampai pašalinti, o taip pat kviečiame išbandyti veido ir viso kūno grožiui skirtas priemones. Pas mus jūsų lauks gydomosios ir raminančios vonios, atpalaiduojantys masažai, kūno šveitimai, veidą bei kūną puoselėjantys ritualai ir ne tik.

TYRIMAI. Čia atliekami ir profesionalios medicinos tyrimai, leidžiantys geriau save pažinti, įveikti skausmus, taip pat pasiruošti kūno pokyčiams ar atsakingai planuoti sporto užsiėmimų krūvį. Rekomenduojame juos atlikti pradedantiems ir profesionaliems sportininkams, lėktuvų pilotams ir visiems, norintiems keisti gyvenimo būdą, koreguoti svorį, bei ieškantiems tikslios kraujagyslių ar plaučių ligų diagnostikos.

RŪPESTINGA APLINKA. „Upoje“ dera gamtos galios ir moderniosios technologijos. Naudojame ne tik pažangiausią procedūrų įrangą ir metodiką, bet ir visas centras yra įrengtas skiriant dėmesį svečių sveikatai. Pagrindiniame „Upa“ pastate vietoje įprastų oro kondicionierių veikia sveiką patalpų klimatą užtikrinanti kapiliarinė šildymo ir vėsinimo sistema, sauganti nuo dulkių, triukšmo, vėjo, tinkanti net alergiškiems ir jautriems svečiams.

ERDVŪS KAMBARIAI. Turime specialiai įrengtus kambarius žmonėms, atsigaunantiems po traumų ar turintiems judėjimo negalią. Siūlome apsigyventi dviviečiuose arba liukso kambariuose, o norintiems privatumo – nuošaliame pastate įrengtuose MEDEA apartamentuose su virtuvėlėmis, balkonais ir sūkurinėmis voniomis.

Kviečiame atvykti ir patirti maloniausius įspūdžius, kuriuos vėliau prisiminsite, sakydami, kad:

 „Čia – mano sveikatos namai Druskininkuose!“

 


Prašymą / skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos pirmiausia pateikite mums el. p. booking@upa.lt ir jeigu gausite netinkamą atsakymą ar nesulauksite per 14 d. atsakymo, tuomet skundą galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt. tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų naujienas pirmieji

{{error}}

{{message}}