fbpx Skip to main content
Reabilitacija su TLK siuntimu

Reabilitacija su TLK siuntimu

Upa Medical SPA teikiame medicininės reabilitacijos paslaugas.

_A7A9112

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės:

Tel. +370 313 59188
El. paštas: booking@upa.lt

„UPA MEDICAL SPA” teikia medicininės reabilitacijos paslaugas pacientams, turintiems Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimą. Atvykusiems su šiuo siuntimu, visas gydymo išlaidas dengia Teritorinės ligonių kasos.

Turintiems siuntimą ambulatorinei reabilitacijai, siūlome apsistoti mūsų centre už ypatingą kainą, į kurią įeina:

  • Nakvynė jaukiame, 4 žvaigždučių klasės viešbučio standartą atitinkančiame, kambaryje
  • Trijų kartų švediško stalo maitinimas
  • Baseino ir pirčių paslaugos

INFORMACIJA KLIENTAMS:

Siekiant sukurti saugų poilsį UPA centre,  visi atvykstantys svečiai (vyresni nei 16 metų), turi pateikti vieną iš šių dokumentų:

  • neigiamas COVID-19 testo rezultatas (SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo iš nosiaryklės), atliktas ne seniau kaip prieš 72 val.
  • patvirtinimas apie pasiskiepijimą dviem COVID-19 vakcinos dozėmis (vakcina, registruota Europos Sąjungos vaistinių preparatų registre pagal skiepijimo schemą).
  • persirgimo COVID-19 liga pažyma, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų iki atvykimo.

Jei nei vieno iš aukščiau išvardintų dokumentų svečias(-iai) pateikti negali, siūlome atvykus atlikti mokamą greitąjį COVID-19 antigenų testą iš nosiaryklės tepinėlio. Tyrimo CLINITEST greituoju antigenų testu paslaugos kaina – 6 EUR.

Apgailestaujame, tačiau svečių, kurie neturi aukščiau išvardintų dokumentų ir atsisako atlikti mokamą greitąjį COVID antigenų testą, aptarnauti šiuo metu negalime.

 

Rezervuoti Rezervuoti