fbpx Skip to main content
Vasaros pasiūlymas! Programa „Pabėgimas” 3-čia nakvynė už pusę kainos
pabėkite į Druskininkus

Vasaros pasiūlymas! Programa „Pabėgimas” 3-čia nakvynė už pusę kainos

Vasaros programa „Pabėgimas”. Ji skirta tiems, kurie yra neabejingi savo sveikatai, tačiau vis pritrūksta laiko ilgesniam gydymui. Siūlome išbandyti atpalaiduojančias bei gydomąsias procedūras, pasimėgauti baseino ir pirčių malonumais, pasivažinėti atnaujintais dviračių takais, romantiškai pasivaikščioti miške.

Pasirinkę šią programą Jūs gaunate:

  • apgyvendinimą jaukiame 4 žvaigždučių viešbučio kambaryje,

  • 3 kartų maitinimą (pusryčiai, pietūs, vakarienė) – švediškas stalas,

  • 1 pasirinktą procedūrą kasdien (gydomasis masažas / galvos, sprando ir pečių juostos masažas / atpalaiduojantis nugaros masažas / aparatinis limfodrenažinis masažas – kompresinė terapija),

  • 1 pasirinktą procedūrą kasdien (druskų kambarys / grupinė kineziterapija / audiovizualinė relaksacija),

  • neribotos trukmės apsilankymą kasdien baseino ir pirčių komplekse, treniruoklių salėje.

Rezervuokite „Pabėgimas” programą ČIA ir laukite atostogų pas mus.

DOVANA  JUMS * – specialus pasiūlymas apsistojantiems liepos mėnesį dviem ir daugiau nakvynių, papildomai užsakomoms procedūroms suteiksime 10 % nuolaidą. Išsirinkite procedūras iš ČIA

Rezervuojantis programą  „Pabėgimas” tel. 8 313 59188 arba el. adresu booking@upa.lt , DOVANOSIME JUMS  3-čią nakvynę už pusę kainos. Pasiūlymas galioja iki š. m. rugpjūčio 31 d.

* Nuolaidos nesumuojamos.

Norite paklausti, pasitarti? Susisiekite 8 313 59188 arba booking@upa.lt

 

Rezervuoti Rezervuoti

Š. m. lapkričio 7 d. įsigaliojus karantinui asmens sveikatos priežiūros įstaiga UPA Medical SPA tęsia savo veiklą. Laikantis Lietuvos Vyriausybės nutarime dėl karantino paskelbimo numatytų nurodymų dėl jūsų ir mūsų saugumo yra numatyti tam tikri veiklos pakeitimai ir paslaugų apribojimai, tačiau medicininės reabilitacijos ir kitos gydymo paslaugos bus teikiamos.

DAUGIAU INFORMACIJOS