site-logo
lt
en ru

Naujienos

Išskirtiniai pasiūlymai darbdaviams ir darbuotojams

Išskirtiniai pasiūlymai darbdaviams ir darbuotojams
Dėl prastos saugos ir sveikatos darbo vietoje patiriama papildomų išlaidų. Iki šiol atlikta nemažai tyrimų, skirtų įvertinti darbuotojų saugos ir sveikatos priežiūros paslaugų ekonominį efektą.

Pagal Jungtinės Karalystės 2005 m. atliktą 500 organizacijų apklausą, net 73 proc. darbdavių patvirtino, kad sveikatos ir saugos įdiegimas įmonėse davė naudos verslui, 64 proc. iš jų patvirtino, kad sumažėjo ekonominiai nuostoliai!

Atlikus tyrimus įmonėse, paaiškėjo, kad geras darbų saugos valdymas ir rūpinimasis darbuotojų sveikata įmonėje turi poveikio geresniems jos veiklos rezultatams ir didesniam pelnui.

Aplaidumas šioje srityje sukelia neigiamų pasekmių visiems: tiek pavieniams darbuotojams, tiek nacionalinėms sveikatos priežiūros sistemoms. Tačiau tai reiškia, kad geresnė politika ir praktika gali būti naudinga kiekvienam.

Kodėl tai naudinga?

  • Didina našumą: darbuotojai rečiau neateina į darbą dėl ligos;
  • Mažina išlaidas sveikatos priežiūrai;
  • Užtikrina ilgesnį vyresnių darbuotojų darbo laikotarpį;
  • Skatina naudoti veiksmingesnius darbo būdus ir technologijas.

Jūsų darbdavys suteikia sveikatingumo veiklų kompensaciją? O galbūt pats esate darbdavys ir svarstote, kaip prisidėti prie savo darbuotojų sveikatos gerinimo? Kviečiame pasinaudoti šia galimybe „UPA Medical SPA“!

Mūsų centras pradėjo partnerystę su „Stebby“ – didžiausia sveikatinimo paslaugų platforma Baltijos šalyse.

Paskyrę atitinkamą biudžetą „Stebby“ platformoje galėsite pasirinkti specialius „UPA Medical SPA“ pasiūlymus.

„Nuo Naujųjų metų planavote daugiau sportuoti, gyventi sveikiau ir tobulėti? Anot tyrimo, tai yra dažniausiai sau pasitaikantys pažadai. Deja, remiantis apklausa, 2 iš 3 rankas nuleidžia jau po pirmojo Naujųjų metų mėnesio. Kaip darbdavys gali padėti?

Suteikdami kompensaciją, paskatinkite darbuotojus įgyvendinti svarbiausią pažadą sau – gyventi sveikiau. Kiekvieno tikslai skirtingi – vieni pasiryžta daugiau dėmesio skirti fiziniam aktyvumui, kiti – susitelkti į emocinę gerovę.

Didžiausia sveikatingumo platforma Baltijos šalyse „Stebby“ patenkina individualius poreikius – darbuotojas pats gali pasirinkti kokioms veikloms išleisti darbdavio skirtą biudžetą", – teigia platformos vystytojai.

Svarbu tai, kad ši platforma nėra tik tiems, kurie gauna darbdavio kompensaciją sveikatingumo veikloms. Ir patys galite įnešti savų lėšų į „Stebby“ sąskaitą, imti savo sveikatą kaip jautį už ragų ir pradėti gyventi sveikiau!

Išsirinkite tinkamiausią pasiūlymą ČIA

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų naujienas pirmieji

{{error}}

{{message}}