site-logo
lt
en ru

Naujienos

Pristatome naują procedūrą - VITORI ® daugiafunkcinė terapija.

Daugiafunkcinis VITORI® kristalinis kilimėlis – tai holistinės terapijos priemonė, kurią po ilgamečių tyrimų sukūrė gydytojai, alternatyviosios medicinos specialistai, mokslininkai ir inžinieriai. Priklausomai nuo pageidaujamo terapinio poveikio, sudėtingos valdymo sistemos pagalba, kilimėlis gali generuoti infraraudonųjų spindulių šilumą, sukurti skirtingų dažnių pulsuojantį magnetinį lauką, skleisti monochromatinę 660 nm bangos ilgio šviesą ir neigiamus jonus. Bet kuri iš šių funkcijų gali būti naudojamos atskirai viena nuo kitos arba jas derinant tarpusavyje.

Infraraudonieji spinduliai yra panašūs į saulės šilumą, todėl atpalaiduojančiai veikia giliuosius audinius. Šilumos poveikis pagerina kraujo apytaką, padeda atsikratyti organizmo toksinų ir medžiagų apykaitos atliekų per išsiskiriantį prakaitą.

Magnetinio lauko terapija, dar žinoma kaip impulsinio elektromagnetinio lauko terapija (PEMF) yra pagrista skirtingo dažnio ir skirtingos trukmės magnetinio lauko impulsų poveikiu. Magnetinio lauko terapija yra naudojama šimtmečius ir padeda organizmui kovoti su įvairiais sveikatos sutrikimais. Skirtingo dažnio magnetinis laukas gali būti naudojamas malšinti skausmui, skatinti kraujotakai ar optimizuoti organizmo  regeneracijos procesus.

Biofotonų šviesos terapija pagrįsta šviesos energijos panaudojimu. Biofotoniniai šviesos šaltiniai skleidžia monochromatinę koherentinę 660 nm bangos ilgio šviesą, kuri skatina paties organizmo energijos gamybą ir pagerina ląstelių regeneracijos pajėgumą, nes visų gyvų ląstelių skleidžiamos šviesos bangų diapazonas yra nuo 200 iki 800 nm.

Neigiami jonai turi didelį poveikį nuotaikai, miegui ir apetitui, nes natūraliai padidina serotonino gamybą organizme. VITORI® kristalinis kilimėlis sukuria iki 7000 neigiamų jonų viename kubiniame centimetre, todėl ore gausu anijonų, kurių natūraliomis gamtinėmis sąlygomis galima rasti tik kalnų ar jūros ore.

Kilimėlis užpildytas per tūkstančius metų gamtoje natūraliai susidariusiais kristalais, kurie padeda sukurti ramybės ir harmonijos jausmą: violetiniu ametistu, auksiniu žadeitu, geltonuoju agatu, žaliuoju avantiurinu, mėlynuoju kalcedonu, šviesiai mėlynu lazuritu ir raudonuoju jaspiu.

Trukmė 30 min, 12 Eur
Išmėginkite šią procedūrą pirmieji! Rezervuokite procedūrą jau dabar tel. +370 313 59188, el. paštu booking@upa.lt

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų naujienas pirmieji

{{error}}

{{message}}