site-logo
lt
en ru

Naujienos

kūno įvyniojimas Levandų magija

Pristatome Jums naują procedūrą - kūno įvyniojimą „Levandų magija“

Levandos padeda gydyti migreną, galvos skausmus ir depresiją. Gaivus ir raminantis aromatas šalina nervinį išsekimą ir nerimą,  didina protinį aktyvumą. Levandos turi stiprų atpalaiduojamąjį poveikį, todėl gerina miego kokybę ir yra tapusios nemigos gydymo priemone alternatyviojoje medicinoje. Švelnus, bet labai efektyvus levandų aliejus taip pat reikalingas odai. Jis vartojamas gydyti odos uždegimus ir sudirgimus, pagreitinti žaizdų ar nudegimų gijimą, nes jis pagerina ląstelių atsistatymą. Levandų aliejus mažina raumenų įtampą, gerina visą imuninę sistemą ir suteikia organizmui atsparumą nuo įvairių ligų.
 
Šios kūno puoselėjimo procedūros metu atliekamas kūno šveitimas su levandų esencijos šveitikliu, pašalins negyvas odos ląsteles, sudrėkins ir pamaitins odą, suteiks jai glotnumo ir elastingumo.
Kūno įvyniojimas su levandų sviestu, vanilės ir medetkos ekstraktais bei apelsinmedžių žiedų vandeniu nuramins ir tonizuos odą. Oda taps švelni ir spindinti. 
O viso kūno masažas atliekamas su maitinamuoju levandų ir smulkiųjų mirtenių aliejumi. Puikus masažas, kuriame tobulai derinamos naudojamų priemonių savybės ir atpalaiduojamieji judesiai, padeda atkurti fizinę ir energinę, proto ir sielos ramybę.
 
Ši kūno puoselėjimo procedūra akimirksniu apgaubs jus atpalaiduojančiu levandų aromatu, sužadins jūsų pojūčius ir leis pajusti malonumo bei geros savijautos emocijas.
Jaukios levandų aromato natos sukels ramybės būseną, kurioje protas ir kūnas susijungia, kad visiškai atsipalaiduotų ir šį pojūtį išsaugotų dar ilgai po kūno procedūros.
 
Procedūros trukmė 90 min., kaina 69 €
Užsisakyti ir rezervuoti procedūrą galite tel. +370 31359188 arba el. paštu booking@upa.lt
 

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų naujienas pirmieji

{{error}}

{{message}}