site-logo
lt
en ru

Naujienos

Maistinių medžiagų kompleksai sveikatai ir grožiui

„Mes miegame 1/3 savo gyvenimo. Ir tam yra svarių priežasčių." Dr. Markus Dworak

Moksliniai tyrimai įrodė, kad gerai pailsėję žmonės yra sveiki ir laimingi. Vitaminų, amino rūšių ir mineralų derinys aprūpina Jūsų kūną svarbiausiu metu – naktį, taip pat prisideda prie sveikos medžiagų apyskaitos ir nuovargio mažinimo.

Miego metu vyksta pagrindiniai atsistatymo geros savijautos procesai, atsinaujina mūsų oda, plaukai ir nagai. Pirmoji nakties pusė yra svarbiausia mūsų grožiui, nes būtent tada pasiekiame didžiausią miego gylį – išsiskiria augimo hormonai, kurie dalyvauja beveik visose mūsų kūno funkcijose, padeda palaikyti jungiamąjį audinį, kontroliuoti fermentų gamybą bei ląstelių atsinaujinimą.

Rūpindamiesi Jūsų sveikata, grožiu ir ramiu miegu, nuo šiol sveikatingumo centre „UPA Medical SPA“ galėsite įsigyti miego tyrėjų sukurtus ir patentuotus maistinių medžiagų kompleksus, kurie skatina ir padeda pagreitinti natūralų organizmo atsigavimą miego metu, padeda mažinti nuovargį, rūpinasi Jūsų odos, plaukų ir nagų būkle.

Produktų ieškokite registratūroje, mūsų administratorės mielai pristatys ir rekomenduos, kuris kompleksas tinkamiausias Jums.

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų naujienas pirmieji

{{error}}

{{message}}