site-logo
lt
en ru

Naujienos

UPA kolektyvo išvyka

UPA Medical SPA gimtadienis: padėka darbuotojams, nauja veikla ir dovanojamos nuolaidos

Nuo pat įkūrimo dienos į Druskininkų gyvenimą įsilieję sveikatos ir poilsio namai „UPA Medical SPA“ sausio 22 dieną švenčia jau šeštąjį gimtadienį. Šia proga UPA ypatingai dėkoja čia dirbantiems druskininkiečiams, o visiems miesto gyventojams ir svečiams dovanoja nuolaidą pačioms maloniausioms SPA veidą, kūną puoselėjančioms procedūroms ir masažams. Naujus metus UPA centras pasitinka ne tik su naujomis darbuotojų tradicijomis, bet ir nauja įmonėms teikiamų paslaugų sritimi. Nuo šiol UPA rūpinsis ne tik sveikatinimu ir apgyvendinimu, bet ir pastatų bei aplinkos priežiūra.

Šeši sveikatinimo metai

„Norime pasidalinti tuo, ką turime geriausio. Mūsų svečiai SPA procedūras mėgsta labiausiai – tai įvairūs SPA ritualai su kūno šveitimu, atpalaiduojančios  procedūros, grožiui ir poilsiui skirtos paslaugos ir be jokios abejonės – veido bei kūno masažai. Šioms procedūroms šiuo metu taikome 6 proc. nuolaidą. Esame įsitikinę, kad tiek lankantis Druskininkuose, tiek čia gyvenant labai svarbu skirti pakankamai dėmesio sau ir savo kūnui. Tai suteikia šiltų ir pakilių emocijų, kurias ir atsimename kaip ypatingą šio miesto dvasią“, – teigia „UPA Medical SPA“ marketingo vadybininkė Dalia Grikienė.

Norintiems pasinaudoti 6 proc. nuolaida, ji taikoma sausio ir vasario mėn. užsisakant SPA paslaugas tik tiesiogiai iš UPA: elektroniniu paštu booking@upa.lt arba tel. +370 31359188. Nuolaidos kodas: UPA6.

Jau šeštus metus „UPA Medical SPA“ teikia vienas moderniausių profesionalias SPA ir sveikatinimo paslaugų, skirtas atsipalaiduoti, atsigauti, profilaktiškai stiprinti sveikatą arba įveikti kamuojančius negalavimus. Didžiausią dėmesį UPA skiria judamojo-atramos aparato gydymui ir profilaktikai. Centro specialistai padeda įveikti dėl sėdimo darbo kylančius negalavimus, atsigauti po sporto traumų ir sužinoti, kaip jų išvengti. Be įvairių gydomųjų, poilsio ir grožio procedūrų, „UPA Medical SPA“ atlieka ir profilaktinius arba diagnostinius sveikatos rodiklių tyrimus.

Dėmesys darbuotojams

UPA darbuotojai taip pat kasmet pamini gimtadienį, šios tradicijos nesustabdė net pandemija. Renginių ribojimai kaip tik padėjo atrasti naują kolektyvo pamėgtą veiklą – išvykas po gražiausias Lietuvos vietas. Pernai UPA darbuotojai gimtadienį šventė aplankydami Pažaislio vienuolyną ir kitas Kauno apylinkes.

„Esu laiminga, būdama šių sveikatos namų šeimos dalimi. Juk mes kartu ne tik dirbame. Visais metų laikais kartu organizuojame įvairius žygius – ar su dviračiais, ar su baidarėmis, ar pėsčiomis. Vienaip ar kitaip, bet visuomet tam, kad pabūtumėte gamtoje. „Upai“ minint penktąjį gimtadienį apsilankėme Pažaislio vienuolyne, kur mūsų laukė iškilmingi gimtadienio pietūs. Tą dieną patyriau daug pirmų kartų: ir galimybę pasigrožėti senaisiais Kauno pastatais nuo Aleksoto kalno, ir nusileidimą funikulieriumi, ir pažintinę kelionę pėsčiomis po senamiestį,“ – pasakojo „UPA Medical SPA“ darbuotoja Dangirūta Indrelienė.

Pažintinė išvyka labai visiems patiko, todėl buvo nuspręsta ir kitus įmonės renginius sieti su Lietuvos istorinių ir kultūrinių objektų lankymu. Dangirūta tiki, kad darnus kolektyvas ir malonumas kartu dirbti yra labai svarbi jų veiklos ir sėkmės dalis.

„Man ypač svarbu, kad turime ne tik dėmesingus vadovus, bet visas mūsų kolektyvas labai šaunus – draugiškas, linksmas. Gimtadienio proga noriu palinkėti, kad „Upa“ būtų ramybės oazė kiekvienam – nuo vadovo iki aptarnaujančiojo personalo, nuo darbuotojo iki svečio. O bičiuliais tapusiems kolegoms noriu padėkoti už paprastumą, šilumą, juoką ir draugystę, būkime visi sveiki ir laimingi“, – linki „Upoje“ dirbanti rezervacijų vadybininkė Odeta Kalėdienė.

Nauja paslaugų sritis – pastatų priežiūra

„UPA Medical SPA“ su metais auga ir plečia veiklą. Sukaupta patirtis ir įdirbis rūpintis UPA valdomais pastatais, apgyvendinimo, maitinimo, baseino ir sveikatinimo paslaugų patalpomis paskatino siūlyti tai ir kaip įmonėms teikiamą paslaugą. Praėjusių metų pabaigoje UPA technikos skyrius pradėjo teikti pastatų inžinerinių sistemų priežiūros remonto ir aptarnavimo paslaugas.

„Mūsų įmonė turi visą reikiamą įrangą, o mūsų specialistai – tinkamą kompetenciją ir patirtį, todėl įsigijome reikalingas licencijas ir nuo šiol teikiame paslaugas ir trečiosioms šalims – viešbučiams, biurų pastatams, gyvenamųjų namų bendrijoms. Šiuo metu galime pasiūlyti šilumos siurblių, vėdinimo, šildymo ir šaldymo, baseinų ir pirčių įrangos priežiūros, remonto ir aptarnavimo paslaugas, teikiame konsultacijas dėl energijos resursų taupymo, atliekame kitus remonto ir aptarnavimo darbus. Per šiuos metus įgijome klientų pasitikėjimą ne tik Druskininkuose, bet kituose Lietuvos miestuose“, – teigia D. Grikienė.

Kviečiame atvykti ir patirti maloniausius įspūdžius, kuriuos vėliau prisiminsite, sakydami, kad:

 „Čia – mano sveikatos namai Druskininkuose!“

www.upa.lt

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų naujienas pirmieji

{{error}}

{{message}}