fbpx Skip to main content
Skaitykite el. knygas nemokamai
skaitykite knygas

Skaitykite el. knygas nemokamai

Kad laikas namuose neprailgtų, gelbėja knygos!

„UPA“ savo klientams dovanoja el. knygų prenumeratą.

Jei po ranka neturite nei vienos knygos, ne bėda – mėgstamą knygą tikrai rasite elektroninių knygų platformoje „Milžinas“. „Milžinas“ – tai galimybė čia ir dabar skaityti populiariausias ir naujausias knygas savo kompiuteryje ar planšetėje. Su viena paskyra galėsite skaityti net penkiuose įrenginiuose! Šiuo metu „Milžino“ prenumeratoriai renkasi iš daugiau nei 2000 įvairiausio žanro knygų. Be to, skaitomų knygų kiekis neribojamas, tad galėsite skaityti kiek tik širdis geidžia! Skamba puikiai, tiesa?  

Kviečiame prisijungti prie gausaus skaitytojų būrio ir išbandyti „Milžiną“ NEMOKAMAI – DOVANOJAME 1 mėn. prenumeratą su kodu: UPA-DOVANA

Ši prenumerata-dovana Jums suteiks galimybę 1 mėnesį skaityti neribotą kiekį elektroninių knygų iš „Milžino“ prenumeratos katalogo. Prenumeratą aktyvuoti reikia iki 2020-04-20.

KAIP PANAUDOTI „MILŽINO“ PRENUMERATOS-DOVANOS KODĄ:

  1. Sukurkite savo paskyrą – https://milzinas.lt/prisijungti. Patvirtinkite paskyros registraciją savo el. pašte.
  2. Suveskite gautą prenumeratos kodą puslapyje – https://milzinas.lt/kodas ir spauskite „Patvirtinti“. Turite gauti pranešimą svetainėje šiame puslapyje, kad prenumerata jums aktyvuota.
  3. Kodą veskite didžiosiomis raidėmis.
  4. Parsisiųskite „Milžino“ mobiliąją programėlę į savo išmanųjį telefoną ar planšetę. Tai padarysite atsidarę šią nuorodą https://milzinas.lt/programele savo įrenginyje ir pasirinkę jums tinkamą nuorodą į programėlių parduotuvę. Atsisiųstoje programėlėje prisijunkite su savo paskyra (junkitės tuo pačiu el. paštu, kuriuo registravotės www.milzinas.lt ).
  5. Jau galite skaityti visas knygas esančias programėlės skyriuje „Prenumerata”. Spauskite ant knygos viršelio ir knyga bus atsiųsta į jūsų įrenginį. Pradėkite skaityti paspausdami atsiųstos knygos viršelį dar kartą.

Daugiau apie „Milžino” naudojimą galima sužinoti „Pagalboje“ (https://milzinas.lt/pagalba). Taip pat galima rašyti žinutę e. paštu pagalba@milzinas.lt

Rezervuoti Rezervuoti