fbpx Skip to main content
Svarbi informacija: UPA Medical SPA tęsia savo veiklą

Svarbi informacija: UPA Medical SPA tęsia savo veiklą

Lapkričio 7 d. įsigaliojus karantinui asmens sveikatos priežiūros įstaiga UPA Medical SPA tęsia savo veiklą. Laikantis Lietuvos Vyriausybės nutarime dėl karantino paskelbimo numatytų nurodymų dėl jūsų ir mūsų saugumo yra numatyti tam tikri veiklos pakeitimai ir paslaugų apribojimai, tačiau medicininės reabilitacijos ir kitos gydymo paslaugos bus teikiamos.

UPA Medical SPA teikiamos paslaugos

 • Medicininės reabilitacijos ir gydymo paslaugos, kurias apmoka teritorinės ligonių kasos (TLK) teikiamos be apribojimų.

 • Taip galite rinktis nakvynę su pusryčiais, kurie teikiami išsinešti arba pristatomi į kambarį (už papildomą mokestį).

 • UPA viešbutyje MEDEA SPA esančiuose apartamentuose už specialią kainą galite apsistoti ilgesniam laikui ir maistą gamintis patys arba jį užsisakyti iš mūsų restorano (paslauga mokama). Tai puikus pasirinkimas norintiems dirbti nuotoliniu būdu ir būti šalia gamtos.

Maitinimo organizavimas

 • Atvykusiems su gydymo programa ar TLK kelialapiu maitinimas organizuojamas savitarnos principu, kai pasirinktą maistą klientui įdeda aptarnaujantis darbuotojas. Saugumo sumetimais lankytojai turi laikytis asmeniškai paskirto maitinimo laiko.

 • Svečiams, kurie atvyksta tik nakvynei, pusryčiai teikiami išsinešti arba pristatomi į kambarį (paslauga mokama).

 • Maitinimo patalpose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, prieš įeinant į salę dezinfekuoti rankas, užsidėti vienkartines pirštines. Nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir vienkartines pirštines galima nusiimti tik valgio metu.

 • Svečiai taip pat turi galimybę užsisakyti maisto ir gaiviųjų gėrimų į savo kambarį iš restorano meniu (papildomai mokama paslauga).

Procedūrų teikimo tvarka

 • Karantino metu teikiamos tik gydytojo paskirtos UPA Medical SPA gydymo paslaugos ir procedūros. Pacientams su TLK kelialapiais teikiamos visos privalomos gydymo paslaugos. Gydymo paslaugos atvykusiems su kitomis aukščiau išvadintomis programomis paskiriamos iš programose numatytų gydymo procedūrų sąrašo. Su gydytojo paskyrimu galima įsigyti ir kitas gydomąsias procedūras.

Baseinas ir pirčių kompleksas nedirbs

 • Vyriausybės sprendimu stabdomi laisvalaikio ir pramoginiai užsiėmimai baseino ir pirčių zonoje visiems lankytojams. Po gydytojo konsultacijos gydymo programose numatyti gydomieji užsiėmimai vandenyje vyks laikantis numatytų saugumo reikalavimų.

Kitos paslaugos

 • Karantino metu nedirbs treniruoklių salė, vaikų kambarys, konferencijų salė.  

Nosį ir burną dengiančių asmeninių apsaugos priemonių dėvėjimas

 • Vadovaujantis Vyriausybės nurodymais, UPA Medical SPA patalpose visi klientai (nuo 6 m. amžiaus) ir darbuotojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias asmenines apsaugos priemones (veido kaukes ar respiratorius), išskyrus atvejus, kai su apsaugos priemone negalima atlikti procedūros. Apsaugos priemonių nereikia dėvėti valgio metu. Už apsaugos priemonių nedėvėjimą asmenims gali būti skiriama bauda (ANK 45 str. 1, 2 d.).

Pasireiškus COVID-19 virusui būdingiems simptomams

 • Jeigu jums pasireiškia bent vienas iš galimų infekcijos simptomų (karščiavimas (nuo 37,3 °C), kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, staigus uoslės ar skonio praradimas, ar susilpnėjimas, galvos ir raumenų skausmas, šaltkrėtis, vėmimas, viduriavimas), nedelsiant telefonu informuokite registratūrą, budinčią slaugytoją ar apsaugos darbuotoją ir vykdykite jų nurodymus. Telefonų numerius rasite kambaryje esančiose informacinėse knygose.

UPA Medical SPA taikomos saugumo priemonės

 • Siekiant sumažinti kontaktų skaičių maitinimas TLK kelialapius turintiems pacientams ir savo lėšomis besigydantiems klientams organizuojamas atskirose salėse. Procedūros atliekamos atskirose patalpose, skirtingu laiku, o po kiekvienos procedūros dezinfekuojami paviršiai. Vėdinimo sistema karantino laikotarpiu veikia didesniu pajėgumu. Visiems atvykstantiems matuojama temperatūra.

 • Paviršiai, tokie kaip stalviršiai, durų rankenos, laiptinių turėklai, liftai bei jų valdymo mygtukai ir kt. yra papildomai ir dažniau nei įprastai dezinfekuojami specialiomis priemonėmis. Liftu galima naudotis tik po vieną arba kartu su savo šeimos nariais.

Dovanų kuponai

 • Visi UPA Medical SPA dovanų kuponai, kurių galiojimo laikas baigiasi 2020 metais bus pratęsti iki 2021-06-20. Dėl kuponų pratęsimo papildomai kreiptis nereikia. Dėl dovanų kuponų, kuriuos įsigijote kitose platinimo vietose ar per tarpininkus, pratęsimo kreipkitės į juos pardavusias įmones ar interneto portalus.

 • Karantino galiojimo metu įsigijus suminius dovanų kuponus atvykimo metu bus taikoma speciali nuolaida. Suminiai kuponai galios vienerius metus po karantino pabaigos.

Užsakymų anuliavimas ir pinigų grąžinimas

 • Jei atvykti numatytu laiku negalite, labai prašome neatšaukti rezervacijos, bet perkelti ją vėlesniam laikui. Atsidėkodami už tai atvykimo metu suteiksime Jums papildomą nuolaidą. Jei atvykimo nukelti neturite galimybės ir norite susigrąžinti pinigus (prašymas) darbo dienomis kreipkitės į rezervacijų skyrių telefonu +370 313 59188 arba el. paštu booking@upa.lt

COVID-19 ligos testas

 • Vadovaujantis LR SAM įsakymu Nr. V-1504, atvykstant į gydymo įstaigą medicininės reabilitacijos paslaugoms su Teritorinių ligonių kasų kelialapiu iš namų ar kitos gyvenamosios vietos, privaloma turėti viruso SARS-CoV-2 tyrimo (tiriant PGR metodu) atlikto ne daugiau nei prieš 72 val. neigiamą rezultatą. Dėl tyrimo atlikimo prašome kreiptis į šeimos gydytoją. 

SVARBU! 

 • Dėl nuolat besikečiančių apribojimų ir reikalavimų informacija gali keistis. Dėl aktualios informacijos kreipkitės telefonu +370 313 59188 arba el. paštu booking@upa.lt

 • Šiuo metu turime didesnį, nei įprastai skambučių srautą, todėl iš karto atsiliepti galime ne visada. Į visus praleistus skambučius stengiamės atsakyti. Rekomenduojame naudotis el. paštu. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratimą.

Rezervuoti Rezervuoti

Š. m. lapkričio 7 d. įsigaliojus karantinui asmens sveikatos priežiūros įstaiga UPA Medical SPA tęsia savo veiklą. Laikantis Lietuvos Vyriausybės nutarime dėl karantino paskelbimo numatytų nurodymų dėl jūsų ir mūsų saugumo yra numatyti tam tikri veiklos pakeitimai ir paslaugų apribojimai, tačiau medicininės reabilitacijos ir kitos gydymo paslaugos bus teikiamos.

DAUGIAU INFORMACIJOS