fbpx Skip to main content
Sveikinimas ir dovana Jums!
sveikinimas ir dovana klientams

Sveikinimas ir dovana Jums!

Mieli UPA MEDICAL SPA klientai,

Sveikiname visus – ir ištikimus, ir naujus mūsų lankytojus – su tarptautine klientų diena! Nors šių metų sveikinimas yra persipynęs su daugybe emocijų ir išgyvenimų, tačiau pirmiausia norime nuoširdžiai padėkoti už visus Jūsų apsilankymus ir patirtis mūsų centre, kuriais kartu dalinomės. Labai branginame kiekvieną Jūsų pagyrimą ir pastabą – mums tai yra labai daug.

Šiandien esame priversti laikinai sustabdyti veiklą tam, kad apsaugotume visų mūsų sveikatą. Užtikriname, kad pasibaigus karantinui vėl plačiai atversime UPA MEDICAL SPA duris ir lauksime visų Jūsų sugrįžtant.

Dabar, kaip niekada anksčiau, visiems yra svarbi pagalba ir palaikymas. Jūs taip pat galite padėti mums pereiti šį sudėtingą laikotarpį ir prisidėti siekiant išlaikyti vieną geriausių specialistų komandų. Tai padaryti galite įsigydami specialius, ateičiai skirtus, suminius dovanų kuponus būsimiems savo ar savo artimųjų vizitams.

Atsidėkodami už palaikymą, suminius dovanų kuponus karantino galiojimo metu įsigijusiems svečiams suteiksime visas paslaugas su 20 proc. nuolaida.
Dovanų kortelės čia: http://bit.ly/dovanuKorteles

Dėkojame ir lauksime Jūsų sugrįžtant, kai tik vėl galėsime atverti UPA MEDICAL SPA duris.

Būkime visi sveiki!

Rezervuoti Rezervuoti