site-logo
lt
en ru

Konferencijos ir mokymai

 UPA Medical SPA – vieta darbo susitikimams, mokymams ir konferencijoms Druskininkuose!

„UPA – mano sveikatos namai Druskininkuose!” O ten, kur gera sveikata – energija, motyvacija ir lengvai gimstančios naujos idėjos. Štai kodėl moderni, pažangias ir gamtos išteklius tausojančias technologijas naudojanti „UPA Medical SPA“ yra tinkama vieta Jūsų darbiniams susitikimams, seminarams ir konferencijoms.

UPA centre yra dvi konferencijų salės:

Didžioji salė – 80 kv. m, teatro stiliumi talpinanti 60 asmenis. Joje yra visa reikiama įranga: projektorius su ekranu, vaizdo ir garso aparatūra, garso sistema, rašymo lenta, kanceliarinės rašymo priemonės, popierius ir žymekliai.

Mažoji salė – 23 kv. m su 10 – 12 sėdimomis vietomis (TV ekranas, rašymo lenta, kanceliarinės rašymo priemonės, popierius ir žymekliai). Prireikus techninės pagalbos visuomet padės mūsų darbuotojas.


Renginio dalyviai bus apgyvendinti erdviuose, skandinaviško dizaino vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose. Dviejų dienų ar ilgesnėms konferencijoms (su nakvyne), baseino ir pirčių pramogomis dalyviai galės mėgautis NEMOKAMAI. Taip pat konferencijos dalyviams, pateikiame spec. kainas gydomosioms ir SPA procedūroms.

Restoranas „UPA”, tiekiantis šviežią ir kokybišką maistą, pasirūpins Jūsų kavos pertraukėlėmis, verslo pietumis ir šventiška vakariene.

Susidomėjote, susisiekite su mumis tel. +370 613 38417 arba el. paštu marketing@upa.lt