site-logo
lt
en ru

Lojalumo programa „UPA“

Mieli mūsų svečiai,

Su nekantrumu laukiame jūsų sugrįžtant ir pristatome naujieną – lojalumo programą „UPA“. 

Kas yra lojalumo programa „UPA“ ?

Tai – pakartotinai atvykstantiems svečiams skirta programa, kurios pagalba galėsite pasinaudoti palankesnėmis sąlygomis, privalumais ir nuolaidomis. Mūsų komanda, galėdama geriau jus pažinti ir įsiklausyti į jūsų pageidavimus, pasiūlys paslaugas pagal jūsų norus ir poreikius. Gerą savijautą kuria nuolatinis dėmesys sau, todėl mūsų profesionalių, aukštos kvalifikacijos darbuotojų tikslas – padėti svečiams kuo geriau jaustis, atgauti jėgas, siekti ilgalaikių sveikatinimo rezultatų ar tiesiog vėl gerai praleisti laisvalaikį UPA sveikatos namuose, pamėgtame Druskininkų kurorte.

Kas gali tapti programos dalyviu ir kaip?

Lojalumo programos „UPA“  privalumais gali naudotis visi pilnamečiai fiziniai asmenys, užpildę šios programos anketą.

Kaip atsirado lojalumo programa „UPA“ ?

Įkvėpti Druskininkų krašto tradicijų ir jausdami gilią pagarbą šios vietovės unikalumui ir ją lankantiems žmonėms, siūlome jums priimti mūsų bičiulystę. Dzūkijos krašto gamta padiktavo ir šios programos pavadinimą bei tris paslaugų lygius, kuriems suteikėme Lietuvos etnografinio krašto – Dzūkijos upių pavadinimus: Ūla, Merkys, Nemunas.

Kam skirta lojalumo programa „UPA “?

Lojalumo programa sukurta esamiems ir būsimiems UPA svečiams, siekiantiems nuosekliai rūpintis savo sveikata, gera fizine ir emocine savijauta. Atsižvelgdami į individualius programos narių poreikius padėsime rūpintis savimi ir suteiksime papildomų privalumų – nuolaidų ir specialių pasiūlymų.

Kokias nuolaidos ir privalumus gauna programos dalyviai?

ŪLA – pirmasis Programos lojalumo lygis, suteikiamas, kai klientas pasinaudoja Įmonės paslaugomis ne mažiau kaip 3 (tris) kartus ir paslaugoms išleidžia ne mažiau nei 600 EUR.

ŪLA nuolaidos ir privalumai

 • 10 proc. nuolaida apgyvendinimui ir programoms,
 • 5 proc. nuolaida procedūroms,
 • 5 proc. nuolaida kosmetikai ir prekėms. 

MERKYS – antrasis Programos lojalumo lygis, suteikiamas, kai klientas pasinaudoja UPA paslaugomis ne mažiau kaip 5 (penkis) kartus ir paslaugoms išleidžia ne mažiau nei 1.800 EUR.

MERKYS nuolaidos ir privalumai:

 • 12 proc. nuolaida apgyvendinimui ir programoms,
 • 7 proc. nuolaida procedūroms,
 • 5 proc. nuolaida kosmetikai ir prekėms,
 • asmeninis vadybininkas,
 • pasitikimo dovanėlė kambaryje,
 • nemokama 1 val. dviračių nuoma dviem asmenims vieną kartą viešnagės metu.

NEMUNAS – trečiasis Programos lojalumo lygis, suteikiamas, kai klientas pasinaudoja įmonės paslaugomis ne mažiau kaip 7 (septynis) kartus ir paslaugoms išleidžia ne mažiau nei 2.500 EUR.

NEMUNAS nuolaidos ir privalumai:

 • 15 proc. nuolaida apgyvendinimui ir programoms,
 • 10 proc. nuolaida procedūroms,
 • 5 proc. nuolaida kosmetikai ir prekėms,
 • asmeninis vadybininkas,
 • pasitikimo dovanėlė kambaryje,
 • nemokama 1 val. dviračių arba šiaurietiško ėjimo lazdų nuoma dviem asmenims vieną kartą viešnagės metu,
 • neribotas apsilankymas baseino ir pirčių zonoje,
 • vėlyvas išvykimas iki 15 val. (pagal viešbučio galimybes).

Kada dalyviui taikoma nuolaida ir privalumai?

Nuolaidos ir privalumai taikomi dalyviui, kuris atitinka lojalumo programos reikalavimus ir užpildydamas lojalumo programos anketą raštu išreiškia sutikimą dalyvauti programoje.  Programos nuolaidos suteikiamos tik atliekant užsakymus tiesiogiai interneto svetainėje www.upa.lt, el. paštu arba telefonu. Nuolaidos nėra taikomos specialiems pasiūlymams.

Kas yra asmeninis vadybininkas?

Tai jūsų asmeninis kontaktinis žmogus UPA sveikatos namuose, kuris bet kuriuo metu atsakys į visus jums iškilusius klausimus. Asmeninis vadybininkas rūpinsis, kad mėgautumėtės išskirtiniu poilsiu viešnagės metu ir jus pirmus informuos apie visas svarbiausias naujienas, specialius pasiūlymus bei renginius tiek UPA sveikatos namuose, tiek Druskininkuose.

Ar taikomos nuolaidos ir programos dalyviams skirti privalumai yra asmeniniai?

Nuolaidos ir privalumai yra taikomi programos dalyviui ir kartu atvykstančiam(-iems) asmeniui(-ims), apsistojusiam(-iems) tame pačiame kambaryje bei kartu atvykstantiems artimiausiems šeimos nariams (sutuoktinis(-ė), tėvai, vaikai).  

Ką dar turėčiau žinoti?

MERKIO ir NEMUNO programos lygiui pasiekti reikalinga išleista pinigų suma galioja 2 (du) metus nuo išlaidų patyrimo (išsiregistravimo) datos.

Apie lojalumo programos pasikeitimus būsite informuoti el. paštu (jei esate davę sutikimą gauti naujienlaiškius) arba interneto svetainėje www.upa.lt, skiltyje lojalumo programa „UPA“. Programos dalyvis gali bet kada atsisakyti dalyvauti programoje apie tai informavęs el. paštu arba kitokiu būdu pateiktu raštišku pranešimu. Lojalumo programos nuolaidos su kitomis nuolaidomis nesumuojamos. Lojalumo programos nuolaidos netaikomos paslaugoms, už kurias atsiskaitoma dovanų kuponu. Nuolaida netaikoma tik kupone nurodytai paslaugai ar sumai.   

Programos dalyvių asmens duomenys tvarkomi atsižvelgiant į įstatymų numatytus reikalavimus. Įmonės privatumo politika pateikiama interneto svetainės skiltyje „Privatumo politika”.

Jei norite daugiau informacijos, kaip tapti lojalumo programos dalyviu, susisiekite su lojalių klientų vadybininku el. paštu: vip@upa.lt, tel. +370 611 17998 arba užpildykite „užklausos formą“ interneto svetainėje.

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų naujienas pirmieji

{{error}}

{{message}}