Švelni, atpalaiduojanti, šilta vonia akimirksniu nuima įtampą ir pagerina nuotaiką. Smulki pieno pudra, sumaišius su vandeniu virsta šilkine puta, kuri apgaubia kūną maloniu kvepiančiu sluoksniu. Praturtinta pieno proteinais ir jūros kolagenu vonia maitina ir drėkina odą, mažina stresą, padeda greitai atstatyti prarastas jėgas.
Sumažinsite įtampą ir atstatysite dvasinę pusiausvyrą. Levandų vonia pasižymi raminančiu, antiseptiniu, priešuždegiminiu ir nuskausminančiu poveikiu. Ši procedūra gerina kraujotaką ir bendrą medžiagų apykaitą, didina deguonies pasisavinimą, mažina skausmą ir streso simptomus, stiprina imunitetą, maloniai atpalaiduoja ir gerina miego kokybę. Levandų aliejus yra tinkamas visų tipų odai, bet labiausiai – riebiai, nes reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, dezinfekuoja, gydo spuogus. Kvėpuojant levandų garais taip pat greičiau išgydomi kvėpavimo takų susirgimai.
Mineralinė jūros druska gaunama garinant natūraliu būdu iš jūros vandens. Sudėtyje gausu kalcio, magnio, kalio, geležies ir kitų mikroelementų ir mineralų, reikalingų žmogaus organizmui. Jūros druska – natūralus antiseptikas, naikinantis bakterijas, dezinfekuojantis odą, taip pat slopinantis uždegimą. Pušų ekstrakte esančios medžiagos pasižymi antibakterinėmis, antivirusinėmis, priešgrybelinėmis savybėmis, slopina uždegimą ir skausmą, stiprina imuninę sistemą. Garuodamas ir skleisdamas stiprų kvapą, eterinis pušų aliejus per kvėpavimo takus tiesiogiai veikia centrinę nervų sistemą, atpalaiduoja, ramina, padeda įveikti nuovargį ir stresą, atstato dvasios pusiausvyrą, sustiprina priešuždegiminį ir nuskausminantį jūros druskos poveikį. Ši procedūra pagerina audinių ir organų kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą, atpalaiduoja įtemptus raumenis, malšina skausmą, stimuliuoja uždegiminių židinių rezorbciją, skatina odos regeneraciją, prisotina ją mikro ir makro elementais, drėkina, stimuliuoja odą, didina jos elastingumą. Rekomenduojama gydant judamojo – atramos aparato (sąnarių, stuburo, raumenų, raiščių) pažeidimus ir susirgimus.
Kvėpavimas tai nekontroliuojamas fiziologinis procesas ir tik nedaugelis gali pasigirti, kad moka kontroliuoti savo kvėpavimą.Kvėpavimas – pati svarbiausia organizmo funkcija, kadangi be deguonies mes galime išbūti vos keletą minučių. O deguonies trūkumas neigiamai veikia visas organizmo funkcijas.
Procedūra „Kvėpavimo galia“ gerina organizmo atsparumą deguonies stokai - treniruoja kvėpavimo funkcijoje dalyvaujančius raumenis, atstato natūralų kvėpavimo mechanizmą.Atstatant taisyklingą kvėpavimą, turi būti ir reguliariai gaunamas nustatytas fizinis krūvis (ėjimas, bėgimas, žaidimai, įvairūs fiziniai pratimai).Taisyklingas kvėpavimas gerina širdies ir kraujagyslių sistemos darbą, palaiko nervinių procesų pusiausvyrą, gerina virškinimą, padidina organizmo atsparumą deguonies trūkumui, mažina nerimą ir įtampą, nemigą ir nuovargį.
Procedūros metu atliekamas vienas ar keli testai: krūtinės ląstos ekskursijos nustatymas, Henče mėginys – kvėpavimo sulaikymo iškvėpus mėginys, organizmo atsparumo deguonies trūkumui rodiklio nustatymas (pagal K. Dineikos metodika), diafragmos funkcijos įvertinimas (pagal prancūzų osteopatijos mokyklą).
Po atlikto testavimo parenkamas pratimų kompleksas: K. Dineikos, A. Strelnikovos kvėpavimo pratimai, Tabata protokolo pagrindai, bei specialios kvėpavimo pozicijos, skirtos diafragmos darbo atstatymui.
Gydomoji mankšta vandenyje – veiksmingas ir efektyvus būdas norint išlaikyti sveiką ir energingą kūną bei sielą.
Rekomenduojama mokantiems plaukti asmenims, kurių ūgis nuo 165 cm.
Po infekcinių susirgimų yra labai svarbu, kad organizmas gautų pakankamai deguonies ir nesumažėtų plaučių tūris. Kvėpavimo sistemos funkcijos atstatymui naudojama gydomoji mankšta.
Reguliarus tarpšonkaulinių raumenų, diafragmos ir kvėpavimo pratimų atlikimas gerina plaučių funkciją, stiprina kraujagyslių sistemą, gerina darbingumą ir bendrą organizmo būklę.
Gydomoji mankšta persirgusiems Covid-19 infekciją akcentuota į kvėpavimo raumenų stiprinimą, krūtinės ląstos ekskursijos didinimą, diafragmos darbo ir kitų sutrikusių organizmo funkcijų atstatymą.
Taikant spalvų terapiją galima efektyviai pagerinti savijautą, sustiprinti imunitetą, sumažinti nuovargį, mieguistumą ir sezoninę depresiją.
Prasiskverbusi į organizmą, spalva sukelia chemines reakcijas, kurios įtakoja įvairių organų bei sistemų funkcionavimą.
Spalva padeda susigrąžinti audinių bei organų energijos atsargas ir organizmas tampa atsparesnis.
Tai elektros srovės taikymas gydymui. Gydymui taikoma elektrostimuliacija, diadinamoterapija, amplipulsterapija, interferencinės srovės. Šių procedūrų poveikį lemia impulsų amplitudė, dažnis ir trukmė, todėl vienos jų dirgina ir stimuliuoja, kitos – slopina ir nuskausmina. Elektrostimuliacija aktyvina audinių ir organų funkciją, gerina jų kraujotaką, treniruoja raumenis, didina jų jėgą ir ištvermę. Taikoma raumenų silpnumui gydyti, kojų kraujotakai gerinti, ir blogai gyjančių žaizdų gydymui, skausmo mažinimui. Diadinamoterapija (Bernaro srovės) pasižymi nuskausminančiu, mažinančiu uždegimą ir tinimą bei stimuliuojančiu poveikiu. Taikoma neuralgijų, radikulitų gydymui, periferinės kraujotakos gerinimui, po traumų. Amplipulsterapija pasižymi stipriu nuskausminančiu poveikiu, gerina audinių kraujotaką, mažina uždegimą. Taikoma sąnarių skausmo dėl artrito ar artrozės ir osteochondrozės sukelto stuburo skausmo mažinimui. Interferencinių srovių terapijos poveikyje gerėja giliųjų audinių medžiagų apykaita, gerėja periferinė kraujotaka, dėl ko mažėja uždegimas, skausmas. Taikoma esant stuburo, raumenų ir sąnarių skausmams.
Organizmo ramybės metabolizmas arba pagrindinė energijos apykaita – tai energijos eikvojimas gyvybinėms organizmo funkcijoms palaikyti ramybės būsenoje. Pagrindinė energijos apykaita priklauso nuo amžiaus, lyties, kūno kompozicijos, nuo raumenų ir riebalinės kūno masės bei hormoninės reguliacijos. Ji matuojama pagal deguonies suvartojimą ir CO2 išskyrimą ramybės sąlygomis ir parodo, kiek kcal per parą organizmas suvartoja gyvybinėms funkcijoms palaikyti. Bazinės medžiagų apykaitos matavimas svarbus asmenims, turintiems padidintą ar sumažintą kūno masę, norintiems keisti mitybos įpročius, o taip pat sportininkams ir sveikiems asmenims. Tyrimas atliekamas ryte, nevalgius.
Skydliaukė yra atsakinga už hormonų, reguliuojančių medžiagų apykaitą, gamybą. Skydliaukės veikla tiesiogiai susijusi su centrine nervų sistema, o apie galimus sutrikimus išduoda padidėjęs nuovargis, nerimas, svorio augimas ir kiti nemalonūs pojūčiai. Tiksliai žinodami skydliaukės gaminamų hormonų kiekį ir kitus rodiklius galime objektyviai įvertinti pagrindines skydliaukės veiklai kylančias rizikas ir jas kiek įmanoma sumažinti.
Tyrimai: Tirotropinas (TTH); Laisvas trijodtironinas (LT3); Laisvas tiroksinas (LT4); Antikūnai prieš skydliaukės peroksidazę (ATPO)
Mažakraujystė, dar vadinama anemija, yra dažna padidėjusio nuovargio priežastis. Dėl sumažėjusio hemoglobino ar eritrocitų kiekio pablogėja kraujo gebėjimas pernešti deguonį, dėl ko audiniai tampa juo nepakankamai aprūpinti. Dėl to gali pasireikšti silpnumo pojūtis, nuovargis, mieguistumas, net apatija ir nenoras nieko imtis. Išsiaiškinus pagrindinius apie mažakraujystės riziką pranešančius rodiklius galima rasti negalavimų priežastis ir jų sprendimus.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); Feritinas; Vitaminas B12; Folio rūgštis; Geležis (Fe)
Mūsų kūnas – sudėtinga sistema, gebanti efektyviai veikti net tada, kai kažkuri jos dalis ima šlubuoti. Tiesa, ne visus negalavimus ar organizmui reikalingų medžiagų trūkimą galime atpažinti vien pagal pojūčius. Nepraeinantis nuovargis, didesnis emocinis dirglumas, pasikartojantys skausmai ar diskomforto jausmas gali išduoti, kad mūsų kūnui reikia papildomo dėmesio. Bendram organizmo ištyrimui skirta programa padės geriau suprasti, dėl ko turėtume labiau susirūpinti, ką galėtume pastiprinti arba kaip užbėgti rimtesniems negalavimams už akių.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); Gliukozė; Alanininė transaminazė (ALT); Asparagininė transaminazė (AST); Kreatininas (CREA) + glomerulų filtracijos greitis; Tirotropinas (TTH); Bendras cholesterolis (CHOL); Didelio tankio cholesterolis (DTL); Mažo tankio cholestrolis (MTL); Trigliceridai (TG); Vitaminas D; Magnis (Mg); Kalis (K)
Išplėstinis bendro organizmo ištyrimas leidžia pamatuoti dar daugiau svarbiausių organizmo parametrų ir suprasti juntamų negalavimų priežastis arba rizikas, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį. Kartais patys net nepastebime pirmųjų įspėjamųjų ženklų, kad organizmas jau ima nukrypti nuo normos, tačiau laiku diagnozavę silpniausias kūno vietas arba vitaminų ar mineralų bei kitų medžiagų trūkumą galime užbėgti rimtesniems negalavimams už akių ir imtis efektyvios ligų profilaktikos.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); Feritinas; C reaktyvusis baltymas (CRB); Gliukozė; Alanininė transaminazė (ALT); Asparagininė transaminazė (AST); Kreatininas (CREA) + glomerulų filtracijos greitis; Tirotropinas (TTH); Bendras cholesterolis (CHOL); Didelio tankio cholesterolis (DTL); Mažo tankio cholesterolis (MTL); Trigliceridai (TG); Vitaminas D; Kalcis (Ca); Magnis (Mg); Elektrolitai (Kalis, Natris, Cl); Vitaminas B12; Šlapalas (UREA); Geležis (Fe)
Kepenys ir kasa atlieka vienas iš gyvybiškai svarbiausių organizmo funkcijų. Nuo kepenų veiklos priklauso vitaminų įsisavinimas, baltymų skaidymas, o šiai veiklai sutrikus organizmas nebegali pašalinti toksinų, silpta imuninė sistema, medžiagų apykaita, vystosi kiti susirgimai. Norint pastebėti ankstyvus ir dažnai besimptomius kepenų veiklos pakitimus, rekomenduojama atlikti išsamius tyrimus ir laiku imtis profilaktikos arba reikalingo gydymo.
Ši programa skirta geriau pažinti jūsų kūno pasirengimą kovoti su įvairiomis infekcijomis, peršalimo ir kitomis ligomis, kurias galėtų įveikti stiprus imunitetas. Kūno atsparumas priklauso nuo daugelio faktorių ir organizmui reikalingų medžiagų, tačiau nemažai iš jų galime išmatuoti, sekti ir kontroliuoti savo būklę.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); C reaktyvusis baltymas (CRB); Vitminas B12; Vitaminas D; Feritinas; Geležis (Fe); Folio rūgštis
Jeigu jus neramina įtarimai dėl galimų širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų, ypač jeigu šeimoje tarp artimiausių giminaičių yra buvę tokių negalavimų, vertėtų nelaukti ir atsakingai sekti pagrindinius su šia sistema susijusius sveikatos rodiklius ir anksti pastebėti rizikos ženklus. Laiku pastebėjus širdies ir kraujagyslių sistemos nepakankamumą, reikalingų medžiagų trūkumą ar kitus nuo normos ribų nukrypstančius rodiklius galima imtis savalaikių ir sėkmingų profilaktikos ar gydymo veiksmų.
Tai elektros srovės taikymas gydymui. Gydymui taikoma elektrostimuliacija, diadinamoterapija, amplipulsterapija, interferencinės srovės. Šių procedūrų poveikį lemia impulsų amplitudė, dažnis ir trukmė, todėl vienos jų dirgina ir stimuliuoja, kitos – slopina ir nuskausmina. Elektrostimuliacija aktyvina audinių ir organų funkciją, gerina jų kraujotaką, treniruoja raumenis, didina jų jėgą ir ištvermę. Taikoma raumenų silpnumui gydyti, kojų kraujotakai gerinti, ir blogai gyjančių žaizdų gydymui, skausmo mažinimui. Diadinamoterapija (Bernaro srovės) pasižymi nuskausminančiu, mažinančiu uždegimą ir tinimą bei stimuliuojančiu poveikiu. Taikoma neuralgijų, radikulitų gydymui, periferinės kraujotakos gerinimui, po traumų. Amplipulsterapija pasižymi stipriu nuskausminančiu poveikiu, gerina audinių kraujotaką, mažina uždegimą. Taikoma sąnarių skausmo dėl artrito ar artrozės ir osteochondrozės sukelto stuburo skausmo mažinimui. Interferencinių srovių terapijos poveikyje gerėja giliųjų audinių medžiagų apykaita, gerėja periferinė kraujotaka, dėl ko mažėja uždegimas, skausmas. Taikoma esant stuburo, raumenų ir sąnarių skausmams.
Skydliaukė yra atsakinga už hormonų, reguliuojančių medžiagų apykaitą, gamybą. Skydliaukės veikla tiesiogiai susijusi su centrine nervų sistema, o apie galimus sutrikimus išduoda padidėjęs nuovargis, nerimas, svorio augimas ir kiti nemalonūs pojūčiai. Tiksliai žinodami skydliaukės gaminamų hormonų kiekį ir kitus rodiklius galime objektyviai įvertinti pagrindines skydliaukės veiklai kylančias rizikas ir jas kiek įmanoma sumažinti.
Tyrimai: Tirotropinas (TTH); Laisvas trijodtironinas (LT3); Laisvas tiroksinas (LT4); Antikūnai prieš skydliaukės peroksidazę (ATPO)
Mažakraujystė, dar vadinama anemija, yra dažna padidėjusio nuovargio priežastis. Dėl sumažėjusio hemoglobino ar eritrocitų kiekio pablogėja kraujo gebėjimas pernešti deguonį, dėl ko audiniai tampa juo nepakankamai aprūpinti. Dėl to gali pasireikšti silpnumo pojūtis, nuovargis, mieguistumas, net apatija ir nenoras nieko imtis. Išsiaiškinus pagrindinius apie mažakraujystės riziką pranešančius rodiklius galima rasti negalavimų priežastis ir jų sprendimus.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); Feritinas; Vitaminas B12; Folio rūgštis; Geležis (Fe)
Mūsų kūnas – sudėtinga sistema, gebanti efektyviai veikti net tada, kai kažkuri jos dalis ima šlubuoti. Tiesa, ne visus negalavimus ar organizmui reikalingų medžiagų trūkimą galime atpažinti vien pagal pojūčius. Nepraeinantis nuovargis, didesnis emocinis dirglumas, pasikartojantys skausmai ar diskomforto jausmas gali išduoti, kad mūsų kūnui reikia papildomo dėmesio. Bendram organizmo ištyrimui skirta programa padės geriau suprasti, dėl ko turėtume labiau susirūpinti, ką galėtume pastiprinti arba kaip užbėgti rimtesniems negalavimams už akių.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); Gliukozė; Alanininė transaminazė (ALT); Asparagininė transaminazė (AST); Kreatininas (CREA) + glomerulų filtracijos greitis; Tirotropinas (TTH); Bendras cholesterolis (CHOL); Didelio tankio cholesterolis (DTL); Mažo tankio cholestrolis (MTL); Trigliceridai (TG); Vitaminas D; Magnis (Mg); Kalis (K)
Išplėstinis bendro organizmo ištyrimas leidžia pamatuoti dar daugiau svarbiausių organizmo parametrų ir suprasti juntamų negalavimų priežastis arba rizikas, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį. Kartais patys net nepastebime pirmųjų įspėjamųjų ženklų, kad organizmas jau ima nukrypti nuo normos, tačiau laiku diagnozavę silpniausias kūno vietas arba vitaminų ar mineralų bei kitų medžiagų trūkumą galime užbėgti rimtesniems negalavimams už akių ir imtis efektyvios ligų profilaktikos.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); Feritinas; C reaktyvusis baltymas (CRB); Gliukozė; Alanininė transaminazė (ALT); Asparagininė transaminazė (AST); Kreatininas (CREA) + glomerulų filtracijos greitis; Tirotropinas (TTH); Bendras cholesterolis (CHOL); Didelio tankio cholesterolis (DTL); Mažo tankio cholesterolis (MTL); Trigliceridai (TG); Vitaminas D; Kalcis (Ca); Magnis (Mg); Elektrolitai (Kalis, Natris, Cl); Vitaminas B12; Šlapalas (UREA); Geležis (Fe)
Kepenys ir kasa atlieka vienas iš gyvybiškai svarbiausių organizmo funkcijų. Nuo kepenų veiklos priklauso vitaminų įsisavinimas, baltymų skaidymas, o šiai veiklai sutrikus organizmas nebegali pašalinti toksinų, silpta imuninė sistema, medžiagų apykaita, vystosi kiti susirgimai. Norint pastebėti ankstyvus ir dažnai besimptomius kepenų veiklos pakitimus, rekomenduojama atlikti išsamius tyrimus ir laiku imtis profilaktikos arba reikalingo gydymo.
Ši programa skirta geriau pažinti jūsų kūno pasirengimą kovoti su įvairiomis infekcijomis, peršalimo ir kitomis ligomis, kurias galėtų įveikti stiprus imunitetas. Kūno atsparumas priklauso nuo daugelio faktorių ir organizmui reikalingų medžiagų, tačiau nemažai iš jų galime išmatuoti, sekti ir kontroliuoti savo būklę.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); C reaktyvusis baltymas (CRB); Vitminas B12; Vitaminas D; Feritinas; Geležis (Fe); Folio rūgštis
Jeigu jus neramina įtarimai dėl galimų širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų, ypač jeigu šeimoje tarp artimiausių giminaičių yra buvę tokių negalavimų, vertėtų nelaukti ir atsakingai sekti pagrindinius su šia sistema susijusius sveikatos rodiklius ir anksti pastebėti rizikos ženklus. Laiku pastebėjus širdies ir kraujagyslių sistemos nepakankamumą, reikalingų medžiagų trūkumą ar kitus nuo normos ribų nukrypstančius rodiklius galima imtis savalaikių ir sėkmingų profilaktikos ar gydymo veiksmų.