VITORI ® daugiafunkcinė terapija – tai holistinės terapijos priemonė, kurią po ilgamečių tyrimų sukūrė gydytojai, alternatyviosios medicinos specialistai, mokslininkai ir inžinieriai.
Infraraudonieji spinduliai yra panašūs į saulės šilumą, todėl atpalaiduojančiai veikia giliuosius audinius. Šilumos poveikis pagerina kraujo apytaką, padeda atsikratyti organizmo toksinų ir medžiagų apykaitos atliekų per išsiskiriantį prakaitą. Magnetinio lauko terapija, dar žinoma kaip impulsinio elektromagnetinio lauko terapija (PEMF) yra pagrista skirtingo dažnio ir skirtingos trukmės magnetinio lauko impulsų poveikiu. Magnetinio lauko terapija padeda organizmui - gerina kraujotaką, mažina artrito, raumenų, sąnarių skausmus. Biofotonų šviesos terapija - skatina organizmo energijos gamybą ir pagerina ląstelių regeneraciją, slopina stresą, gerina miego kokybę, pagerina odos būklę. Neigiami jonai turi didelį poveikį nuotaikai, miegui ir apetitui, nes natūraliai padidina serotonino gamybą organizme. VITORI® kristalinis kilimėlis sukuria iki 7000 neigiamų jonų viename kubiniame centimetre, todėl ore gausu anijonų, kurių natūraliomis gamtinėmis sąlygomis galima rasti tik kalnų ar jūros ore. Kilimėlis užpildytas per tūkstančius metų gamtoje natūraliai susidariusiais kristalais, kurie padeda sukurti ramybės ir harmonijos jausmą: violetiniu ametistu, auksiniu žadeitu, geltonuoju agatu, žaliuoju avantiurinu, mėlynuoju kalcedonu, šviesiai mėlynu lazuritu ir raudonuoju jaspiu.Skydliaukė yra atsakinga už hormonų, reguliuojančių medžiagų apykaitą, gamybą. Skydliaukės veikla tiesiogiai susijusi su centrine nervų sistema, o apie galimus sutrikimus išduoda padidėjęs nuovargis, nerimas, svorio augimas ir kiti nemalonūs pojūčiai. Tiksliai žinodami skydliaukės gaminamų hormonų kiekį ir kitus rodiklius galime objektyviai įvertinti pagrindines skydliaukės veiklai kylančias rizikas ir jas kiek įmanoma sumažinti.
Tyrimai: Tirotropinas (TTH); Laisvas trijodtironinas (LT3); Laisvas tiroksinas (LT4); Antikūnai prieš skydliaukės peroksidazę (ATPO)
Mažakraujystė, dar vadinama anemija, yra dažna padidėjusio nuovargio priežastis. Dėl sumažėjusio hemoglobino ar eritrocitų kiekio pablogėja kraujo gebėjimas pernešti deguonį, dėl ko audiniai tampa juo nepakankamai aprūpinti. Dėl to gali pasireikšti silpnumo pojūtis, nuovargis, mieguistumas, net apatija ir nenoras nieko imtis. Išsiaiškinus pagrindinius apie mažakraujystės riziką pranešančius rodiklius galima rasti negalavimų priežastis ir jų sprendimus.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); Feritinas; Vitaminas B12; Folio rūgštis; Geležis (Fe)
Mūsų kūnas – sudėtinga sistema, gebanti efektyviai veikti net tada, kai kažkuri jos dalis ima šlubuoti. Tiesa, ne visus negalavimus ar organizmui reikalingų medžiagų trūkimą galime atpažinti vien pagal pojūčius. Nepraeinantis nuovargis, didesnis emocinis dirglumas, pasikartojantys skausmai ar diskomforto jausmas gali išduoti, kad mūsų kūnui reikia papildomo dėmesio. Bendram organizmo ištyrimui skirta programa padės geriau suprasti, dėl ko turėtume labiau susirūpinti, ką galėtume pastiprinti arba kaip užbėgti rimtesniems negalavimams už akių.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); Gliukozė; Alanininė transaminazė (ALT); Asparagininė transaminazė (AST); Kreatininas (CREA) + glomerulų filtracijos greitis; Tirotropinas (TTH); Bendras cholesterolis (CHOL); Didelio tankio cholesterolis (DTL); Mažo tankio cholestrolis (MTL); Trigliceridai (TG); Vitaminas D; Magnis (Mg); Kalis (K)
Išplėstinis bendro organizmo ištyrimas leidžia pamatuoti dar daugiau svarbiausių organizmo parametrų ir suprasti juntamų negalavimų priežastis arba rizikas, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį. Kartais patys net nepastebime pirmųjų įspėjamųjų ženklų, kad organizmas jau ima nukrypti nuo normos, tačiau laiku diagnozavę silpniausias kūno vietas arba vitaminų ar mineralų bei kitų medžiagų trūkumą galime užbėgti rimtesniems negalavimams už akių ir imtis efektyvios ligų profilaktikos.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); Feritinas; C reaktyvusis baltymas (CRB); Gliukozė; Alanininė transaminazė (ALT); Asparagininė transaminazė (AST); Kreatininas (CREA) + glomerulų filtracijos greitis; Tirotropinas (TTH); Bendras cholesterolis (CHOL); Didelio tankio cholesterolis (DTL); Mažo tankio cholesterolis (MTL); Trigliceridai (TG); Vitaminas D; Kalcis (Ca); Magnis (Mg); Elektrolitai (Kalis, Natris, Cl); Vitaminas B12; Šlapalas (UREA); Geležis (Fe)
Kepenys ir kasa atlieka vienas iš gyvybiškai svarbiausių organizmo funkcijų. Nuo kepenų veiklos priklauso vitaminų įsisavinimas, baltymų skaidymas, o šiai veiklai sutrikus organizmas nebegali pašalinti toksinų, silpta imuninė sistema, medžiagų apykaita, vystosi kiti susirgimai. Norint pastebėti ankstyvus ir dažnai besimptomius kepenų veiklos pakitimus, rekomenduojama atlikti išsamius tyrimus ir laiku imtis profilaktikos arba reikalingo gydymo.
Ši programa skirta geriau pažinti jūsų kūno pasirengimą kovoti su įvairiomis infekcijomis, peršalimo ir kitomis ligomis, kurias galėtų įveikti stiprus imunitetas. Kūno atsparumas priklauso nuo daugelio faktorių ir organizmui reikalingų medžiagų, tačiau nemažai iš jų galime išmatuoti, sekti ir kontroliuoti savo būklę.
Tyrimai: Bendras kraujo tyrimas (22 parametrai); C reaktyvusis baltymas (CRB); Vitminas B12; Vitaminas D; Feritinas; Geležis (Fe); Folio rūgštis
Jeigu jus neramina įtarimai dėl galimų širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų, ypač jeigu šeimoje tarp artimiausių giminaičių yra buvę tokių negalavimų, vertėtų nelaukti ir atsakingai sekti pagrindinius su šia sistema susijusius sveikatos rodiklius ir anksti pastebėti rizikos ženklus. Laiku pastebėjus širdies ir kraujagyslių sistemos nepakankamumą, reikalingų medžiagų trūkumą ar kitus nuo normos ribų nukrypstančius rodiklius galima imtis savalaikių ir sėkmingų profilaktikos ar gydymo veiksmų.