site-logo
lt
en ru

Naujienos

reabilitacija upa

Informuojame, kad nuo šiol UPA Medical SPA“ priima stacionarinei reabilitacijai asmenis, sergančius širdies ir kraujagyslių ligomis. Ši reabilitacija yra labai svarbus kompleksinis gydymo veiksnys, leidžiantis klientui kaip įmanoma greičiau grįžti į normalų gyvenimo ritmą.

Kardiologinės reabilitacijos metu atliekami visi reikalingi tyrimai, pagal kuriuos specialistai parenka ir pritaiko reguliarų fizinį krūvį, stiprinantį širdies ir plaučių sistemos funkcinę būklę bei gerinantį bendrą savijautą. Edukuoja pacientus apie tinkamą mitybą, kaip taisyklingai matuotis savo arterinį kraujo spaudimą ir jį reguliariai sekti, kaip laiku atpažinti širdies ir kraujagyslių ligų ankstyvus simptomus. Taip pat, kardiologinės reabilitacijos metu taikomas antistresinis procedūrų kompleksas, gerinantis paciento psichinę būklę, miego kokybę, mažinantis nerimo simptomatiką.

Visa informacija apie reabilitaciją

Susisiekite su mumis, jei norite sužinoti daugiau informacijos apie reabilitaciją: tel.: +370 313 59182, mob.: +370 617 59788, el. paštas: rezervacija@upa.lt

Naujienlaiškis

Gaukite mūsų naujienas pirmieji

{{error}}

{{message}}